Giyim ve Tekstil Mağazaları

Asaran Yazılım kullanımı kolay, sade, anlaşılır, eğitim gerektirmeyen barkod sistemi uygulamaları.

Dokunmatik ekran uyumlu hızlı satış

Her marka ve model dokunmatik ekranda,  farklı çözünürlüklere uyum sağlayan esnek yapısı ile kullanım kolaylığı sunar. Barkodu olmayan veya çok satılan ürünler için ekrana kısayollar oluşturulabilir. Satışları NAKİT - KREDİ KARTI veya PARÇALI olarak kaydedebilir. Ürün iadesi alabilir. Paraüstü hesaplayabilir. Müşteri bekletebilir. Yetkilendirme ile kasiyere kasa z raporu yetkisi verilebilir. Bir ürüne 1,2 ve 3. fiyat tanımlayabilir. Yapılan silme ve iptal işlemlerini takip edebilir. Müşteriye, fiyatlı veya fiyatsız değişim fişi verebilir. Günlük kasa ve stok hareketlerini izleyebilir. Müşteriye veresiye satış ve tahsilat işlemleri yapabilir. İndirim yapabilir. Ürünlere resim ekleyebilir. Tartılı ürün satışı yapabilir ve daha birçok işlemi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Barkod yazıcı ile etiket yazdırma

Sınırsız sayıda etiket dizaynı yapabilir, tüm standartlarda ürün barkodu basabilirsiniz. Asaran Yazılım barkod sistemi ile piyasadaki tüm barkod yazıcılar uyumlu olarak çalışırlar. Bu nedenle ek bir donanım maliyeti çıkarmaz.

Müşteri bilgilendirme fişi

Termal fiş yazıcı ile müşterilerinize bilgi fişi verebilir yada fiyatsız değişim fişi sunabilirsiniz. Termal fişler, firma ve müşteri arasındaki anlaşmazlıkları en aza indirir. Müşteri ne aldığını ve kaça aldığını görür.

Masaüstü ve el tipi barkod okuyucu

Sektörünüze uygun olan barkod okuyucu tipini seçip kullanabilirsiniz. Masa üstü, el tipi, ayaklı ve kablosuz barkod okuyuculardan birini tercih edebilirsiniz.

Barkodlu terazi ile haberleşme

Piyasa bulunan tüm barkodlu terazilerle uyumlu çalışan Asaran Yazılım barkod sistemi, tüm terazi yazılımlarıyla haberleşme imkanı da sağlar.

Barkodsuz terazi ile online çalışma

Tartılı ürünlere etiket basmak istemiyorsanız, Asaran Yazılım hızlı satış programı ile çalışan online bağlantılı bir terazi, işlemlerinizi çok daha hızlı yapabilir. Maliyeti uygun olan bu teraziler Asaran Yazılıma uyumludur. 

Yazarkasa bağlantısı

Yeni nesil ödeme kaydedici cihazlar ile NAKİT ve KREDİ KARTI satışlarınızı, Asaran Yazılım hızlı satış barkod sistemi entegrasyonu sayesinde online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Cep telefonundan raporlama

İşletmenizde Asaran Yazılım ile yapılan tüm işlemleri cep telefonunuzdan anlık yada tarih bazında takip edebilirsiniz. Cari, Stok, Fatura, Çek-Senet, Kasa vs gibi tüm işlemlerin raporlarını alabilirsiniz.

El terminali uygulamaları

El terminali modüllerimiz ile Cari, Stok, Fatura, Kasa hareketleri yapabilir, dilerseniz kullanıcılara yetki verebilirsiniz. Ayrıca DEPO SAYIM işlemlerini online ve offline olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Ön muhasebe programı

İhtiyaç duyduğunuz tüm modüller Asaran Yazılım ön muhasebe programı ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Kullanımı kolay olan yazılımlarımızı, bilgisayar kullanmasını bilmeyenler bile birkaç saat içinde aktif olarak kullanabilirler. Grafikler, tasarımlar ve raporlar tek tuşla elinizin altında. Tüm raporları PDF, TXT, EXCEL, WORD, JPG gibi daha birçok formata dönüştürebilirsiniz. Kullanıcılara istediğiniz yetkiyi verebilirsiniz.

Müşteri ekranı

Asaran Yazılım barkod sistemi ile müşteri ekranı kullanabilirsiniz.

Müşteri kart okuyucu

Müşterilerinize tanımladığınız Müşteri kartı ile satış işlemlerini pratik olarak gerçekleştirebilirsniz.

Mobil yazıcıdan yazdırma

El terminali uygulamalarında  sıcak satış işlemlerinde mobil yazıcıdan fatura, dekont gibi evrakları yazdırabilirsiniz.

Para çekmecesi

Asaran Yazılım Barkod sistemi ve hızlı satış programına entegre edilen para çekmecesi, fiş yazdıktan sonra veya istenildiği zaman sistem üzerinden açılabilir. 

Server paylaşımı

Veri güvenliği ve performansı için yada çok şubeli işletmelerde merkezi yönetim için server altyapısı kullanılabilir.

Kullanıcı yetkilendirme

Programı kullanan tüm kullanıcılara her sekme için ayrı ayrı yetki verebilirsiniz.

Otomatik yedekleme

Asaran Yazılım otomatik yedekleme modülü ile belirlenen saatte, tüm bilgilerinizi isteğiniz yere otomatik olarak yedekleme yapabilirsiniz. 

İletişim

Nida Kule İş Merkezi

Merdivenköy Mah.

Bora Sokak No:1 Kat: 7, 34732

Kadıköy / İstanbul

0216 700 19 49

Sosyal Medya

  • Facebook Sosyal Simge
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube Sosyal Simge

 ASARAN YAZILIM